Yorum

Yorumlar (8)
~ rose29 / 10 / 2013Cevapla
benim için güven duygusu çok önemliydi. Bu duyguyu yakaladım. Sorunlarımla rahatlıkla dile getirebildim. Eleştirsel ve yargılamadan yaklaşması sorunlarımı daha kısa sürede kökten çözmemi sağladı. Son derece memnunun. Psikologluğunu seviyorum. Terapi süresince ilgi ve alaka, terapi bittikten sonra güzel bir dostluğa dönüştü. Kendisine buradan çok teşekkür etmek istiyorum.
se...h13 / 10 / 2015Cevapla
İşinde gerçekten çok profesyonel. Objektif ve samimi yaklaşımıyla kendimi güvende ve rahat hissettim. Hanım hocamın yardımıyla hayatım değişti. Şimdi daha mutluyum. Kendisine çok teşekkür ve hep dua ediyorum.
Mehmet Kandemir15 / 01 / 2016Cevapla
Hanım Hocam, güler yüzlü, samimi, içten ve en önemlisi, bir danışan olarak terapiler sırasında kendimi güvende ve iyi hissediyorum. Ben ümidimi kaybetsem de hocam asla pes etmiyor. Terapi sırasında keyif kaçıran acılar her ne kadar açığa çıksa da, öyle zaman geliyor ki çok keyifli ve eğlenceli zamanlar geçiriyorum.
Batuhan Kanakoğlu13 / 03 / 2017Cevapla
Hanım Hoca o kadar profesyonel ki. Ben gittiğimde gelecekten hiçbir beklentim yoktu. O kadar inançsızdım yani ama ben farkında olmadan o benim kafamdaki herşeyi değiştirdi. Sadece konuşmayla ne olacak ki? diye söylenmiştim kendime. Büyük saçmalamışım. Doğru sözler doğru yerde farkındalık ve kendinle barışmak için çok önemli ve kendine has teknikleri de var. İşini olabildiğince hızlı halletmeye çalışıyor. İyiki benim karşıma Hanım Hoca çıkmış. Teşekkür ederim hocam
nu...21 / 09 / 2017Cevapla
Sevgili Hanım Demirbaş' a hayatımıza sunduğu olumlu etkisinden; ilgisi, sevgisi, dostluğu ve emeklerinden ötürü minnettarım. Kendisinden tüm aile (anne, baba, çocuk) yardım aldık. Psikoterapi tekniklerinde işinin ehli, bilge bir hekim olduğunu düşünüyorum. İyileşmeyi adeta otomatiğe bağlamış olması, danışanını sorunlara karşı "kökten ve ömür boyu" çözümlere eriştirmesi taktire değer bir başarıdır.
se...d29 / 12 / 2017Cevapla
Birebir hasta ilişkileri çok iyi gerçek anlamda çözüm odaklı çalışmalar sunarak kısa bir zamanda beni kendime getirdi çok tşk ederim kendisine.
mehmet kachar 10 / 02 / 2019Cevapla
Dr. Demirbaş'ın çalışmasını yakından görme şansına sahip olan biri olarak, şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Dr. Hanım kendi profesyonel sahasında en kaliteli hizmeti vermeye kendini adayan, bilgisiyle, tecrübesiyle danışanlarına en geniş ilgiyi, hassasiyeti ve itinayı vermekten çekinmeyen biridir. Iş ahlakı ve danışanlarının iyiliği onun esas amaçlarının ilk sıralarını işgal ederler.
Gokmen Orkmez 13 / 03 / 2019Cevapla
Hanım Demirbaş insan olarak tanımaktan onur duyduğum bir kişi. Bir hekim olarak ise tanılarına hayran olduğum asla acaba mı? demeyeceğim akademik yeterlilikte bir uzman. Yanında ve önerilerinde huzura kavuşmamak mümkün değil. Güler yüzü iş ciddiyeti, önerileri sizi dinlerken takındığı olumlu toparlayıcı tavrı ile insanı içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarmaması mümkün değil. İnsanlık yararına Kayseri ve Türkiye için böylesi insanların daha çok artması gerekir. Varlığınla bizleri rahatlattığın mutlu ettiğin için teşekkürler

Yorum yapın