Yorum

Yorumlar (4)
~ rose29 / 10 / 2013Cevapla
benim için güven duygusu çok önemliydi. Bu duyguyu yakaladım. Sorunlarımla rahatlıkla dile getirebildim. Eleştirsel ve yargılamadan yaklaşması sorunlarımı daha kısa sürede kökten çözmemi sağladı. Son derece memnunun. Psikologluğunu seviyorum. Terapi süresince ilgi ve alaka, terapi bittikten sonra güzel bir dostluğa dönüştü. Kendisine buradan çok teşekkür etmek istiyorum.
se...h13 / 10 / 2015Cevapla
İşinde gerçekten çok profesyonel. Objektif ve samimi yaklaşımıyla kendimi güvende ve rahat hissettim. Hanım hocamın yardımıyla hayatım değişti. Şimdi daha mutluyum. Kendisine çok teşekkür ve hep dua ediyorum.
nu...21 / 09 / 2017Cevapla
Sevgili Hanım Demirbaş' a hayatımıza sunduğu olumlu etkisinden; ilgisi, sevgisi, dostluğu ve emeklerinden ötürü minnettarım. Kendisinden tüm aile (anne, baba, çocuk) yardım aldık. Psikoterapi tekniklerinde işinin ehli, bilge bir hekim olduğunu düşünüyorum. İyileşmeyi adeta otomatiğe bağlamış olması, danışanını sorunlara karşı "kökten ve ömür boyu" çözümlere eriştirmesi taktire değer bir başarıdır.
se...d29 / 12 / 2017Cevapla
Birebir hasta ilişkileri çok iyi gerçek anlamda çözüm odaklı çalışmalar sunarak kısa bir zamanda beni kendime getirdi çok tşk ederim kendisine.

Yorum yapın